فایده دوربین مداربسته خانگی بسیار بیش از مبلغیست که میپردازید 

دوربین مداربسته خانگی از انواع دوربین های پراستفاده محسوب می شود که در منازل و ساختمان های مسکونی به کار گرفته می شوند , دارای عملکرد و کارایی ساده و قیمتی مقرون به صرفه هستند .

محافظت از منزل در برابر سرقت

مهم ترین کاربرد دوربین مداربسته خانگی جلوگیری از سرقت است , سارقان با اطلاع از ساعات رفت و آمد اهل خانه می توانند در زمانی مشخص که کسی در منزل نیست اقدام به سرقت کنند اما افراد می توانند برای جلوگیری از بروز چنین مسائلی انواع سیستم های امنیتی را در منزل خود نصب کرده و اوضاع را کنترل کنند .

تصاویر را در دوربین های مداربسته علاوه بر نمایشگر می توان بر روی تلفن همراه و لپ تاپ هم مشاهده کرد، بنابر این در هر کجا که باشید می توانید منزل خود را رصد کرده و از امنیت آن مطمئن شوید .

محافظت از فرزندان و افراد خانواده

هنگامی که شما در منزل نیستید و پرستار بچه مشغول رسیدگی به فرزند شماست می توانید رفت و آمدها و رفتارهای پرستار را کنترل کرده و تذکرات لازم را به او بدهید , در مواردی هم ممکن است که والدین شما و یا فردی بیمار در منزل تنها باشد که با استفاده از دوربین مداربسته می توانید حال عمومی او را کنترل کرده و از سلامتیش اطمینان حاصل کنید . (برای  دیدن دوربین مداربسته مناسب باشرایط فوق، اینجا کلیک کنید.)

حفظ امنیت فرزندان و افراد خانواده در اولویت بوده که با نصب دوربین مداربسته خانگی می توان این هدف را محقق کرد و مراقب سلامتی و امنیت جانی خانواده خود بود .

حفاظت از منزل در برابر حوادث

دوربین های مداربسته مجهز به سنسورهای تشخیص حرارت بوده و هنگامی که منزل دچار حریق و آتش سوزی شده باشد سریعا آن را با صاحب خانه گزارش می دهد , این سیستم های امنیتی در مراحل اولیه آتش سوزی سریعا افراد خانه را آگاه کرده و از این طریق می تواند مانع از بروز حوادث جبران ناپذیر گردد .