هزینه ساخت سوله سبک 

در تعیین هزینه ساخت سوله ابتدا باید عوامل تاثیر گذار و قیمت هرآیتم را بررسی کنیم. توجه داشته باشید که در اینجا قیمت سوله  مورد بررسی قرار می گیرد که هزینه تهیه زمین را شامل نمی شود.

 اینکه تصور کنیم با افزایش متراژ ، قیمت هر متر مربع سوله سبک کاهش پیدا می کند همیشه صحیح نیست اما در مقایسه دو سوله کاملا مشابه اما با متراژ متفاوت ،‌ سوله بزرگتر قیمت واحد ساخت کمتری خواهد داشت.

قیمت ساخت سوله به عوامل مختلفی بستگی دارد اما بطور کلی حدود قیمت ساخت سوله از متری ۲۵۰ تا ۵۵۰ هزار تومان متغییر است. البته درصورتیکه جزییات خاصی مد نظر باشد این قیمت می تواند بیشتر شود.

ساخت هر کدام از انواع سوله ها توسط سارنده سوله سبک برای استفاده در کاربری های مختلف صنعتی و غیر صنعتی، در بردارنده ی صرف هزینه هایی برای بهره برداران از آن ها می باشد که تعیین میزان هر کدام از آن ها به صورت جداگانه، و در نهایت جمع بندی مجموع آن ها روی هم، ما را در مرحله ی اولیه ی برآورد هزینه ساخت سوله سبک خرپایی سوله سبک قوسی و یا سوله فوق سبک صنعتییاری می کند.

همان گونه که مستحضر هستید قیمت نهایی سوله سبک به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که در ذیل به شرح هریک می پردازیم :

مصالح مصرفی :

نوع مصالح و متریال به کار برده شده در پوشش های سقف , دیوار و کف سوله و اینکه از چه کیفیتی برخوردار هستند فاکتوری مهم به شمار می رود . این مورد نه تنها در هزینه های ساخت بلکه در میزان کیفیت و استحکام سوله نیز بسیار اثرگذار است .

قیمت ساخت سوله سبک

اینکه سوله با چه هدفی و به چه منظوری ساخته می شود و چه ساختاری دارد نیز از جمله عوامل مهم دراین زمینه است مثلا هزینه های ساخت سوله های صنعتی با سوله های ورزشی متفاوت است و مطمئنا هزینه های بیش تری برای ساخت سوله های صنعتی به کار برده می شود .


جهت استعلام قیمت و مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید

 

مدیر فروش : نوین سوله

09199911554