سوله سازی در مشهد

سوله ها سازه هایی با مزایای قوی و بالا می باشند که می توان از آن ها در موارد متعددی استفاده کرد, از سوله در ساخت سوله مرغداری ها، ساخت سوله های ورزشی، کارخانه ها و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود. 

سازه ی سوله در هر یک از موارد گفته شده استاندارد ها و ویژگی های ساخت خود را دارد و بنا به نوع کاربریش ساخته می شود تا بتواند پاسخگوی کاملی برای نیازهای متقاضیان باشد .

از موارد مهم و تاثیرگذار در این سازه ها تجهیزات سوله سازی است , سازنده سوله با استفاده از این ابزار آلات است که می تواند سازه ای مقاوم و یا سست بسازد . تجهیزات هراندازه به روز تر باشد سازه ی ساخته شده مستحکم تر خواهد بود .

شرکت سوله سازی در هر شهر باید قوانین سوله سازی مربوط به آن شهر را رعایت کند مثلا در مناطق سردسیری باید بار برف در نظر گرفته شود و در مناطق گرمسیری پوسیدگی ناشی از تابش مستقیم آفتاب .

از بابت قیمت سوله سازی نیز باید گفت که به یکسری فاکتورها از جمله : وزن سازه , کاربری سازه , محل احداث سازه و .. بستگی دارد .

نحوه طراحی سوله 

طراحی سوله امری است که دقت و تخصص بسیار می طلبد . عوامل مهمی هستند که در طراحی سوله بسیار حائز اهمیت اند . بی توجهی به این عوامل می تواند سبب تحمیل هزینه های گزاف برای سازنده گردد و از نظر اقتصادی ضربه جبران ناپذیری وارد کند از جمله مواردی که باید به آنها توجه کرد : شرایط جغرافیایی و اقلیمی محل نصب و پیاده سازی سوله ها ، شرایط آب و هوایی منطقه ی پیاده سازی سوله ها ، بارگذاری بار مرده ، برف ، نامتقارن ، جرثقیلی ، بارگذاری ها ی جانبی سوله شامل باد و زلزله ، در نظر گرفتن بار داینامیکی جرثقیل ، دهانه سوله ، و ارتفاع دیوارهای آن ، تعداد قابهای طولی ، درز انقطاع ، درصد شیب سقفی ، نحوه جا به جایی ، تنش خاک و نوع زمینجهت استعلام قیمت و مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید 

مدیر فروش : نوین سوله
09199911554